Від Карачуна до Говерли. Волонтери вшанували память полеглих за Україну в місті Слов’янську


29 травня 2021 року на горі Говерла відбулись меморіальні заходи з вшанування пам’яті військовослужбовців Національної гвардії України та працівників роти міліції оперативного призначення при УМВС України в Івано-Франківській області, які загинули в зоні АТО 29 травня 2014 року під час виконання бойових завдань.

Для вшанування пам'яті загиблих за Украину 29 травня волонтери та працівники ДКВС піднялись на найвищу гору України Говерлу.

Організаторами сходження на Говерлу стали - начальник Департаменту з питань виконання покарань - Гречанюк С.К., начальник та заступник Західного міжрегіонального управління ДКВС - Кощинець В.В. та Тимочко І.Я., начальник штабу-перший заступник командира батальйону в/ч А0998 - Шопоняк В.Б., лісничий Вигодського держлісгоспу - Тимочко Я.Я.

Учасники сходження вшанували память загиблих побратимів з Івано-Франківської  поліції на вершині Говерли, біля памятних знаків встановлених там протягом 2017-2019 років зусиллями представинків поліції особливого призначення Івано-Франківськ та Національної Гвардії України.

Заходи проводились за ініціативою київського волонтера Марини Квітки.

Указом Президента України від 20 червня 2014 року № 544/2014 «Про присвоєння С. Кульчицькому звання Герой України», за виняткові військові заслуги перед Українською державою, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету України, генерал-майору Кульчицькому Сергію Петровичу присвоєно звання Герой України  з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Указом Президента України від 20 червня 2014 року №543/2014 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу, було нагороджено орденом «За мужність» І ступеня:

Безпалька Петра Васильовича (посмертно) - старшого лейтенанта міліції

Білошкурського Валентина Васильовича (посмертно) - прапорщика

Бульдовича Сергія Івановича (посмертно) - полковника

Кравченка Сергія Миколайовича (посмертно) – капітана

Куриловича Віталія Івановича (посмертно) - майора

Лисенчука Володимира Васильовича (посмертно) - прапорщика міліції

Ліпського Віктора Володимировича (посмертно) - прапорщика

Остап'юка Петра Володимировича (посмертно) - старшину міліції

Семанюка Василя Васильовича (посмертно) - старшого лейтенанта міліції

Шарабуряка Володимира Богдановича (посмертно) - старшого прапорщика міліції

Яков'яка Віктора Петровича (посмертно) - старшого сержанта міліції

орденом «За мужність» III ступеня:

Макеєнка Олександра Миколайовича – капітана.


Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
20

Эта запись была размещена в рубрики: