Дорогу между Славянском и Черкасским закончат осенью

Продовжується відновлення автошляху між Черкаською ОТГ та Слов'янськом на Донеччині

"Славдорстрой", не збавляючи обертів, продовжує виконання капітального ремонту автодороги О0535 Слов’янськ – Майдан на ділянці км 13+000 - км 28+500. Про це повідомляється на сторінці фейсбук організації.

До робіт із фрезерування, влаштування системи водовідведення, дренуючого шару, шарів із суміші С5 та органо-мінеральної суміші, зокрема, додалося влаштування нижнього шару асфальтобетону та тротуарів.

Крім того, наші бригади стали до ремонту першого з трьох мостів на цій ділянці, що будуть влаштовуватись за допомогою металевої гофрованої конструкції (МГК). Це, за словами виконроба Дмитра Алімахіна, дозволить поширити споруди та зробити дорожнє покриття більш довговічним.

Нагадаємо, задля збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань, викликаних перевантаженими фурами, на цій ділянці буде діяти пересуваний комплекс габаритно-вагового контролю. У межах селища Черкаське вже у червні розпочнемо влаштування сучасного автономного освітлення із сонячними панелями - буде встановлено 84 опори.

Завершити всі роботи з капітального ремонту 6,6 км ділянки автодороги О0535 Слов’янськ – Майдан плануємо восени.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

21
1

Эта запись была размещена в рубрики: