Захищаємо і відроджуємо! Ініціативи волонтерів та військових до 7-ї річниці з дня визволення Слов’янська

Протягом травня 2021 року до Дня визволення Слов’янська та Краматорська напередодні урочистостей у Слов’янській, Черкаській та Миколаївській ОТГ Донецької області біля пам’ятних знаків першим загиблим військовослужбовцям під час проведення АТО на Сході України на меморіальному комплексі «На горі Карачун» були проведені заходи з благоустрою.

В заходах з благоустрію прийняв участь Штаб обєднаних сил. Вони висадили квіти пітунії на клумбі біля стели на вїзді до Слов'янська.

Представниками Краматорського, Слов’янського та Дружківського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, батальйону «Донбас», військових частин НГУ були приведені до порядку вищевказані пам’ятні знаки.

Також були висаджені квіти біля пам’ятника першим загиблим в АТО військовослужбовцям ЗСУ і НГУ (с. Семенівка). Водолази підрозділів ДСНС в Донецькій області очищають озеро «Шовковичне» (м. Слов’янськ) від вибухонебезпечних предметів.

Висловлюємо подяку  директору ТОВ «СДС» Котлярову Ярославу Євгеновичу, ГО «Ділове сприяння», ГО «Другий фронт», Слов’янському ОМТЦК та СП, Краматорському МТЦК та СП, Дружківському МТЦК та СП, Костянтинівському ОМТЦК та СП,  СП, Київському ОТЦК та СП, Дніпропетровському ОТЦК та СП, Житомирському ОТЦК та СП,  Полтавському ОТЦК та СП, військовій частині 3035, 3-му окремому полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго, заступнику керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Добряку Сергію Вікторовичу, заступника начальника управління Харьковського обласного управління лісового та мисливського господарства Тимочко Ігорю Ярославовичу, волонтеру з м. Ліман Гергелю Валерію Миколайовичу, волонтеру з Полтави Вожделаєнко Валентині Володиміровні, Слов'янській міській бібліотеці, .

Дякуємо за соціальну відповідальність начальнику штабу Сухопутних військ Збройних Сил України генарал-майору Танцюрі Ігорю Івановичу. Ініціатор заходу – київський волонтер Марина Квітка

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
19

Эта запись была размещена в рубрики: