Первый на месте происшествия: полицейские Славянска прошли обучение по домедицинской помощи

семинар полиции

Під час семінару правоохоронці, які будуть нести служби у складі нарядів «Туристичної поліції», вивчали як надавати домедичну допомогу, щоб виявити фактори, які загрожують життю.

Насамперед на що треба звернути увагу, щоб оцінити стан постраждалого, в яких випадках здійснювати серцево-легеневу реанімацію та як зупиняти кровотечі.

Про це докладно розповідає пресслужба Краматорського райуправління поліції.

Мета курсу - навчити поліцейських діяти згідно з єдиними протоколами та світовими стандартами, щоб зберегти життя постраждалого в критичній ситуації. Заняття ініційовані Управлінням превентивної діяльності в Донецькій області.

помощь

За статистикою, допомога, надана протягом перших 4 хвилин, збільшує шанси потерпілих на порятунок на 30%. Саме тому навчання для поліції є необхідним - адже саме вони прибувають першими на місце події.

Читайте також:  Полиция Славянска провела рейд: изъяты нелегальные табак и алкоголь

Надавати допомогу оперативно та якісно правоохоронців навчали інструктор з домедичної допомоги Мар'яна Ткаченко та екстрений медичний реагувальник Ігор Ткачук.

семинар
Триденний курс підготовки розрахований на конкретні ситуації, з якими може стикатися у професійній діяльності поліцейський. За допомогою навчального обладнання та манекенів правоохоронці тренувались проводити серцево-легеневу реанімацію, зупиняти кровотечу, надавати допомогу при переламах, інфаркті, інсульті, утопленні та інше.

семинар

Громадяни мають бути впевненим, що у разі ДТП чи якоїсь іншої надзвичайної ситуації, кожен зможе отримати кваліфіковану допомогу ще до приїзду швидкої.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: