Полиция Славянска провела рейд: изъяты нелегальные табак и алкоголь

сигареті

Під час дводенного відпрацювання поліцейські з незаконного обігу вилучили майже 60 літрів сурогатного алкоголю та 200 пачок тютюнової продукції. До відповідальності притягується 13 осіб.

Подробиці повідомляє пресслужба Краматорського райвідділу поліції.

Незаконний продаж алкоголю впливає на оперативну обстановку та, відповідно, рівень безпеки. Більшість злочинів скоєні у стані алкогольного сп’яніння: водій напідпитку стає потенційним вбивцею на дорозі, а домашнє насильство, ще й в стані сп’яніння, збільшує загрозу для життя жертви.

Читайте також: Британцы гуляли по пляжу и нашли тонну кокаина

Для виявлення порушень у сфері торгівлі та профілактики адміністративних правопорушень слов'янські правоохоронці провели дводенне відпрацювання ринків, торгівельних закладів, перевірили інформацію, отриману в результаті рейдів та спілкування з громадянами.

самогон
За два дні поліцейські перевірили понад 50 закладів торгівлі. До відповідальності притягується 13 порушників, причетних до виготовлення та реалізації фальсифікованих спиртних напоїв та нелегальної тютюнової продукції.

самгон
Відпрацювання з протидії незаконному обігу та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції триватимуть і надалі.

сигаретіВсього з початку року поліцейські Слов'янська за продаж нелегальної алкогольної та тютюнової продукції притягнули до адміністративної відповідальності майже 100 громадян.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: