Амур, Шери и Айя на пьедестале. В Славянске в в/ч 3035 прошли соревнования кинологов

 
 У військовій частині 3035 Національної гвардії України відбулося урочисте нагородження учасників змагань з багатоборства кінологів кінологічних підрозділів 15-го Слов’янського полку.

Змагання з багатоборства кінологів на першість військової частини 3035 проходили з 19 по 21 травня на базі військового містечка у місті Рубіжному.

Кінологи змагалися у спеціальній підготовці службових собак та вправах із загальної підготовки, виконуючи такі вправи: пошук порушника по сліду, пошук вибухових речовин, зброї та набоїв в багажу, транспорті та приміщенні.

Перше місце в командному заліку посіла команда кінологічного взводу стрілецького батальйону (з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних і з охорони громадського порядку), друге місце – команда кінологічної групи патрульного батальйону.

В індивідуальному заліку перше місце посів сержант Андрій Бот зі службовим собакою Амуром,  друге місце – старший солдат Михайло Осипенко зі службовим собакою Шері, третє місце – старший солдат Родіон Гавриш зі службовим собакою Айя.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

18
0

Эта запись была размещена в рубрики: