Полицейские Черкасской громады привлекли к ответственности поджигателя

Поліцейські офіцери Черкаської громади притягнули до відповідальності підпалювача природного середовища Біля свого села 27-річний чоловік підпалив зарості комишу та зник з місця події. Тепер, згідно з рішенням адмінкомісії, йому доведеться сплатити штраф.

З настанням теплої пори року на території Черкаської громади працівниками ДСНС було зафіксовано близько десяти пожеж у природних середовищах. Після необережного поводження з вогнем та навмисних підпалів горіла трава, сухі листя та кущі. Іноді це відбувалося поблизу будинків, господарчих будівель та об'єктів благоустрою, тому становило не аби яку небезпеку для оточуючих.

До встановлення обставин таких порушень кожного разу підключались поліцейські офіцери громади, які опитували свідків та проводили роботу з місцевим населенням.
Так правоохоронцям вдалось встановили місцевого жителя, причетного до підпалу комишу. Відносно 27-річного порушника було складено протокол згідно з кодексом України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, що за законодавством передбачена адміністративна відповідальність за ст. 77-1 КУпАП "Самовільне випалювання рослинності або її залишків" у вигляді штрафу - від 3 060 до 6 120 гривень.

Якщо сталась пожежа, то таки дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність за ст. 245 Кримінального кодексу України "Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу".

Це правопорушення карається штрафом у розмірі від 91 800 до 153 000 гривень, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк. За ті самі дії, якщо вони спричинили загибель
людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, передбачено від 5 до 10 років позбавлення волі.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: