Кіно – дітям Слов’янська. Завітай на кінопоказ до БК Жовтень

Кіно - дітям Слов'янська. Завітай на кінопоказ до БК Жовтень

Когда:

29 мая

Где:

БК "Жовтень"

Сколько:

Вход свободный

Контакты:

-

Описание:

З 29 травня по 2 червня 2021 в Слов'янську року відбудеться щорічний всеукраїнський фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків "Чілдрен Кінофест2021" в нашому КЗ"Центр культури і довкілля міста Слов`янська".

У Слов`янську розпочалася реєстрація на БЕЗКОШТОВНІ кінотеатральні покази Восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест 2021»

Перелік кіносеансів – https://childrenkinofest.com/ua/schedule/?city=slovyansk Частина фільмів також буде продемонстрована онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті online.childrenkinofest.com.

До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах.

Традиційно юні глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня.

Спеціальною подією цього року стане показ угорської анімаційної стрічки «Лисенятко Вук», яка цього року відзначає своє 40-річчя. Як і завжди, фестиваль закриє володар Гран–прі попереднього року – українська фантастична пригодницька стрічка «Фокстер & Макс» Анатолія Матешка. Фільм буде доступний онлайн на сайті online.childrenkinofest.com.

Реєстрація на кожен фільм кінотеатральної програми Чілдрен Кінофесту розпочинається за чотири дні до його показу. Зареєструватися на покази може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду на сайті , за посиланням: https://childrenkinofest.com/ua/schedule/?city=slovyansk або зателефонувати координаторам Чілдрен Кінофест 2021 м. Слов`янська +380958415619(Анастасія); +380996155050(Олеся).

 

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: