В Славянске открыли выставку изданий из США, Израиля и других стран мира

З нагоди Дня журналіста (6 червня) у чительному залі центральної міської бібліотеки ім. М.Петренка з 25 травня по 10 червня 2021 року проводиться виставка "Газети звідусіль".

Організатором виступила Словянська первинна журналістська організація. У відкритті виставки прийняли участь керівник відділу культури Словянської міської ради Марина Олійник, керівник осередку культури "Словянщина", ветеран журналістики Василь Чорнобровий та співробітники бібліотеки.

Мета виставки - ознайомлення з періодичними виданнями разних куточків планети. Чимало газет і журналів цьогоріч зібрали наші земляки та привезли із таких країн: Іспанія, Італія, Ізраїль, Німеччина, Грузія, Словакія, Польща, Франція, Чехія, Велика Британія, Португалія.

На цікавому заході словянці продемонструють і періодичні видання нашої держави. Екземпляри газет та журналів із Києва, Полтави, Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Житомира, Дніпра, Запоріжжя, Сум, Харкова, Черкас, Краматорська, Словянська.

Беузмовно виставка видань налаштовує на перегляд і діалог стосовно дизайну, фотознімків, малюнків та звичайно тематики, чи то політичної, спортивної, дитячої та інші. З нею з цікавістю ознайомились перші відвідувачі.

Після завершення рботи виставки всі екземпляри газет і журналів передаються до наукової бібліотеки Донбаського державного педагогічного університету.

Організатори виставки запрошують словянців та гостей міста відвідати цікаву та познавальну експозицію.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: