В Славянске создавали волонтерскую команду

Ми вже навчилися, як створити волонтерську команду, волонтерську ініціативу, Освоїли основи волонтерського менеджменту у доступній та цікавій формі за допомоги тренера Олени Кравчук - про це пише в своєму дописі у фейсбук Тетяна Дерев'янко

Проєкт «Створення Громадського ресурсного центру розвитку волонтерства» реалізовується ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Своїми враженнями поділилася учасниця семінару Неля Айдіна: "Семинар прошел в дружественной обстановке хотя участники были разные по возрасту и благодаря организаторами это не ощущалось. Удачи всем кто прошло учебу и благополучно воплотит ее в жизнь".

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
9

Эта запись была размещена в рубрики: