На горі Карачун під Слов’янськом вшанували пам’ять полеглих за Україну. «Покоління героїв»

23 травня 2021 року до Дня Героїв враховуючі епідеміологічний стан у зв’язку із  пандемією COVID-19 на меморіальному комплексі «На горі Карачун» відбулася панахида.

До Дня визволення Слов’янська та Краматорська напередодні урочистостей у Слов’янській, Черкаській та Миколаївській ОТГ Донецької області біля пам’ятних знаків першим загиблим військовослужбовцям під час проведення АТО на Сході України біля всіх пам’ятників та на меморіальному комплексі «На горі Карачун» були проведені заходи з благоустрою. Панахиду провів отець Свято-Троїцького собору Ігор. Під час проведення заходу відбулося покладання квітів.

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. 

Дата 23 травня була вибрана не випадково. У травні за суперечливих обставин загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський. 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра. Свято Героїв під час Другої світової війни та після її завершення відзначали учасники визвольного руху.

Цей день був особливим у середовищі української діаспори, яка популяризувала тяглість української військової традиції та героїзм воїнів від часів Давньої Русі, козаччини до двадцятого століття, наводячи приклад Української Галицької армії, Січових Стрільців, Армії УНР, ОУН та УПА. Пам’ять про полеглих героїв, знакові битви вони вважали потужним мобілізаційним та патріотично-виховним чинником, який мотивував до боротьби за незалежність наступні покоління.

Висловлюємо подяку заступнику начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Тимочко Ігорю Ярославовичу., директору ТОВ «СДС» Котлярова Ярослава Євгеновича, ГО «Ділове сприяння», ООО "Колос " Краматорск, ГО «Другий фронт», Слов’янському ОМТЦК та СП, Краматорському МТЦК та СП, Дружківському МТЦК та СП, Костянтинівському ОМТЦК та СП, Покровському ОМТЦК та СП, Київському ОТЦК та СП, Дніпропетровському ОТЦК та СП, Житомирському ОТЦК та СП, Хмельницькому ОТЦК та СП.

Дякуємо за соціальну відповідальність представникам Української Греко-Католицької Церкви м. Львів настоятельниці сестрі Василії.

Захід відбувся за ініціативою київського волонтера Марини Квітки.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
10

Эта запись была размещена в рубрики: