Молодь у Слов’янську проти наркотиків. Перекриваємо наркоканали разом!


Озброївшись фарбами, гарним настроєм та дружньою компанією 23 травня пройшла акція. Її учасники зафарбували написи з адресами телеграм-каналів з продажу наркотиків.

До акції долучилися представники «Міжнародної антинаркотичної асоціації» Східної філії, Молодіжна рада м.Слов’янська, волонтери.

В нашому місті подібні заходи проводяться не вперше, бо злочинні написи постійно з’являються на стінах будівель та парканах. Люди часто, не розуміючи змісту, сприймають їх як звичайне вуличне графіті.

Знищення прихованої реклами наркотиків - один зі способів боротьби з їх розповсюджувачами. За інформацією з питань наркотичної, алкогольної, ігрової залежності можна звертатися на безкоштовну гарячу лінію
«Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» Східного філіалу:
+380931307331, +380662477185 або на сайті https://maa-svyatogorsk.com.ua/

За ініціативи Молодіжної Ради Слов’янська був створений telegram чат-бот: @SlovianskAgainstDrugs_Bot для протидії рекламним написам на фасадах будівель злочинних Інтернет – магазинів – що розповсюджують наркотичні речовини, ставайте користувачами чат боту та скидайте інформацію про наркотичні адреси.

Таку складну проблему можна подолати тільки разом. Велика вдячність усім, хто приєднався до акції, бібліотеці-філії №5 за гостинність! Фінансово нас підтримали Кононенко Ю.Г. та Зінченко Л.Г.!

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» Східна філія надала матеріали.

В.Пирогова

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

23
0

Эта запись была размещена в рубрики: