Нацгвардія доставила гуманітарний вантаж до Авдіївки і Торецька

20 травня вантаж з гуманітарною допомогою від Латвійської Республіки дістався до пунктів призначення – прифронтових Авдіївки і Торецька.

Спочатку своє нове медичне обладнання отримала центральна міська лікарня Торецька. Це єдина лікарня у цьому прифронтовому місті.

– Нам привезли ліжка. Мультифункціональні ліжка, які нам дуже потрібні, бо ті, які зараз у нас – у сумному стані. Оновлення піде до неврологічного відділення. Дякую за допомогу, – розповів керівник лікарні Сергій Халаімов.

Друга частина вантажу дісталася Авдіївки. ЇЇ передали військово-цивільній адміністрації. Далі речі будуть розподілені між тими місцевими мешканцями, які її потребують.

– Хотів би подякувати латвійській стороні за гуманітарну допомогу жителям нашого міста, яке вже сьомий рік страждає від наслідків війни з Російською федерацією. Також би хотілося подякувати Національній гвардії України за допомогу з доставкою та командувачу Національної гвардії особисто – за те, що він турбується за гуманітарні питання, які стосуються лінії зіткнення, – звернувся керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

Нагадаємо, що напередодні, 19 травня, у Краматорську пройшла передача гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Збройних сил Латвійської Республіки та зібраного силами спонсорів і волонтерських організацій європейських країн для мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу.

Цього разу загальна вага гуманітарної допомоги, яку транспортували гвардійці,  склала близько 10 тонн. Більша частина вантажу – це різносезонний одяг для дітей і дорослих та медичне обладнання.

Пресслужба угруповання НГУ ОС


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: