Тренінгову програму з створення центру профтехосвіти на Донеччині завершено. Підсумки


У Донецькій області з жовтня минулого року триває реалізація проєкту «Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти».


У його межах для представників навчальних закладів професійно-технічної освіти регіону протягом останніх місяців було проведено тренінгову програму з низки актуальних питань. Усього роботою онлайн та офлайн охоплено близько 400 осіб.

У фокусі уваги – інноваційні форми адміністративної та освітньої роботи, розроблення стратегії навчального закладу, юридичні аспекти тощо. Заходи проходили в змішаному форматі в приміщенні Центру, який функціонує на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Цікавість викликало обговорення питань про юридичну складову організації роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти розглянуто останні зміни у законодавстві, що врегульовує діяльність таких закладів, юридичні аспекти їх фінансування з декількох джерел, зокрема під час надання ними додаткових освітніх та інших платних послуг.

Акцентовано на відповідальності керівника та окремих аспектах організації антикорупційної діяльності у закладі. Усі учасники тренінгу із зацікавленістю долучались до обговорення, обміну власними напрацюваннями.

Матеріали та досвід, які напрацьовані під час тренінгової програми, будуть враховані в подальшій роботі Центру під час проведення наступних заходів: круглих столів, робочих груп, семінарів, вебінарів тощо.

Проєкт реалізовується Громадською організацією «Збалансований розвиток – Схід» у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Донецькою торгово-промисловою палатою, Донецьким обласним центром зайнятості, Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: