Лебеді – птахи, що викликають захоплення! Експрес-виставка в Слов’янському музеї

В Слов'янському музеї відкрилась експрес-виставка "Лебеді - птахи, що викликають захоплення!" Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Віталій Кіркач.

Здається, ніби ці чудові птахи були створені для того, щоб ними захоплюватися. Кожен раз спостерігаючи за ними, дивуєшся наскільки ці створіння розумні і віддані. Зараз лебеді-шипуни заполонили озеро Вейсове на Словкурорті. Вони відчувають себе комфортно і не боятися людей.

Лебідь - це птах, який є символом краси, витонченості та ніжності. Ці створіння є незмінними героями легенд, казок, сучасних мультфільмів у всьому світі.

Багато видів цих птахів - постійні мешканці міських водойм, де їх підгодовують люди. Пам'ятайте, якщо Ви хочете погодувати лебедів або качок, то не використовуйте хлібобулочні вироби. Така їжа тільки завдає шкоди птахам і навіть може їх вбити.

А ось кілька цікавих фактів про цих чудових птахів:
- ці птахи великі любителі води, а на суші вони дуже незграбні;

- чим тепліше регіон проживання лебедів, тим птахи мають темніше забарвлення;

- лебеді - чудові батьки. Вони дбають про своїх малюків до 2-х років, при цьому допомагаючи їм шукати їжу і доглядаючи за ними;

- доросла особина може напасти на людину, якщо відчує загрозу.

Температура тіла лебедів сягає +40 градусів, саме тому вони успішно переносять зиму в нашому регіоні. А при наявності корму і зовсім залишаються.

Чекаємо Вас в музеї !)

Бережіть лебедину красу!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: