Чистый Славянск. Сделай первый шаг на пути к переменам


"Деловой Славянск" следит за местными инициативами жителей города и рассказывает о проектах Бюджета участия Славянска 2021, где жители предлагают свои предложения для благоустройства и изменения жизни горожан к лучшему. 

Так, Евгения Сорокина предложила идею проекта для бюджета участия с названием #ЧИСТИЙСЛОВ‘ЯНСЬК который предполагает закупку новых контейнеров для города.

"Не секрет, що наше місто реалізує програму контейнерного збору побутових відходів. Але, як завжди є «але» наявна кількість контейнерів на балансі міста не забезпечує в повній мірі потреби громади.

І ми маємо те, що маємо: виникають безконтрольні місця збору відходів і переповнення контейнерів, як результат- засмічення та забруднення навколишнього середовища.

Крім того, контейнери, якими володіє місто, антивандальними не назвеш. Всі знають, що вони стабільно горять.

З огляду на все вищевикладене,одним з пріоритетних шляхів вирішення проблеми вважаю встановлення достатньої кількості САМЕ металевих контейнерів.

В разі отримання перемоги проекту громада, окрім придбання 19 металевих баків, значно покращить надання комунальних послуг населенню, бо вже, вибачте, але трошки дістало.

Сподіваюсь на підтримку кожного, хто хоче ЧИСТИЙ СЛОВ‘ЯНСЬК - завершает свое сообщение Евгения.

Теперь слово за технической экспертизой и поддержкой жителей города. А если вы поддерживаете эту инициативу - палец вверх!

по материалам интернет
Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

59
3

Эта запись была размещена в рубрики: