У Слов’янську запрошують мандрувати та відстежувати якість повітря та води. Долучайтесь!


Воркшоп "Громадський моніторинг якості повітря та води з мандрівкою локаціями Слов'янська" 22-23.05 у "Друкарні"
Еко-активні жителі Слов'янська і найближчих міст та селищ!
Запрошуємо вас взяти участь у дводенному воркшопі з громадського моніторингу якості повітря та води у Слов'янську, який відбудеться 22-23 травня на базі осередку громадянського суспільства "Друкарня".Якщо ви слідкуєте за діяльністю "Друкарні", то чули про мобільну станції моніторингу якості повітря Sapphire-32 від EcoCity, якою ми робимо заміри у Слов'янську. Або навіть долучались до цієї ініціативи разом з нами. Тепер же ми хочемо познайомити вам ще й з мобільною лабораторією моніторингу якості води.

Протягом двох днів під керівництвом Максима Сороки - еколога, науковця та громадського діяча, експерта з екологічної безпеки та моніторингу якості довкілля вчитимось теоретичним аспектам і тому, як правильно розшифровувати показники, що транслюють нам ці станції та одразу ж будемо виходити "в поля", випробуємо станції в реальних умовах на локаціях Слов'янська, помандруємо містом і околицями та визначимо, що ж далі робити з отриманими даними і знаннями.

Це будуть максимально насичені 2 вихідних дні у крутій компанії зі справжньою эко експедицією. Такого Слов'янськ ще не бачив.

Для участі, заповніть, будь ласка, цю форму. Кількість місць обмежена! Учасники проходитимуть відбір за мотивацією до участі, яку вони зазначать під час реєстрації.

Якщо ви з іншого міста, але дуже хочете взяти участь у воркшопі, то ми на вас чекаємо. Реєструйтесь і усі деталі ми обговоримо конкретно з вами окремо. Долучайтесь!

День 1 «Мобільна лабораторія моніторингу якості повітря»
12:00-16:00

Перший день воркшопу присвячений громадському моніторингу якості повітря та використанню сучасної мобільної станції моніторингу Sapphire-32 by EcoCity.

Під час короткої лекційної частини учасники вокршопу дізнаються:
- про методи моніторингу якості повітря у різних локаціях міста;
- про забруднюючі речовини, які містяться у повітрі та шкодять здоров’ю містян;
- про особливості конструкції та експлуатації сучасної мобільної станції Sapphire-32 by EcoCity;
- про методи планування моніторингу повітря та аналізу отриманих результатів

День 2 «Мобільна лабораторія моніторингу якості води»
11:00-16:00

Другий день воркшопу присвячений громадському моніторингу якості води громади міста Слов’янськ. Кожен охочий зможе набути практичних навичок швидкого аналізу вмісту різноманітних забруднюючих речовин у поверхневих та підземних водах громади.

Під час короткої лекційної частини учасники воркшопу дізнаються:
про сучасні методи громадського моніторингу якості води;
- про забруднюючі речовини у наших водоймах та їх небезпеку;
- про інструментальні та індикаторні методи моніторингу води, які широко використовують громадянами по всьому світові;
- про методи планування моніторингу води у громаді та аналіз отриманих результатів.

У практичній частині воркшопу учасників очікує неймовірна експедиція містом Слов’янськ. У реальних умовах ми випробуємо мобільну станцію Sapphire-32 та станцію моніторингу якості води і навчимося користуватися цими сучасними інструментами громадського моніторингу якості повітря та води.

Воркшоп проводиться осередком громадянського суспільства "Друкарня" за підтримки німецької неурядової організації DRA та за підтримки німецької неурядової організації "Хліб для Світу у співпраці з міжнародний проєктом «Чисте повітря для України», який реалізується неурядовими організаціями «Арніка» (Чехія) та «Еко Сіті» (Івано-Франківськ) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках TRANSITION promotion program та Національного фонду на підтримку демократії NED.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: