У Краматорську відкрито «Тато Хаб»

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна взяла участь у відкритті простору відповідальних татусів «Тато Хаб» у Краматорську сьогодні, 15 травня.

Вона оглянула локації простору «Тато Хаб», серед яких «Тато-Вітальня» -  локація для неформального спілкування працівників та відвідувачів простору, «Кабінет для команди простору», локація для проведення різноманітних заходів, роботи психолога простору із татами, занять із туризму, риболовлі, зборів батьківської ради.

Також Юлія Костюніна взяла участь в урочистому відкритті фестивалю, присвяченого Дню сім’ї, Дню Європи і початку діяльності «Простору відповідальних татусів «Тато Хаб» у Саду Бернацького, де оглянула різноманітні локації фестивалю та фотозони.

«Я дуже рада, що відкрився перший хаб у Донецькій області. Це дуже важливо. Обласна державна адміністрація завжди підтримувала та буде підтримувати розвиток відповідального батьківства. Це чудово, коли ви проводите час з дітьми, коли вони бачать, як з вами цікаво та весело. Вони виростуть і будуть самі створювати сім’ї на цій основі. Ми бачимо зі статистики, що саме країни, де якісно реалізовується гендерна політика, мають набагато вищий рівень життя. Ми побачили сьогодні, як татусі вміють зацікавити дітей та гарно й весело проводити з ними час. Закликаю татусів доєднуватися до цієї акції»,  -  наголосила Юлія Костюніна.

Як зазначив керівник проєкту «Тато Хабу» Ярослав Бойко, ідея створення простору для поліпшення комунікації між батьком та дитиною виникла після реалізації проєкту сплаву «Еко тато може все». «Ми побачили, що того часу, який татусі проводять зі своїми дітьми, недостатньо для порозуміння і підтримання гарних та рівних стосунків у сім’ях», - сказав він.

Простір створено для безперервної освіти чоловіків та їх дітей, він спрямований на підвищення комунікаційних навичок татусів, які можуть бути трудоголіками, емоційно не пов'язаними зі своїми дітьми або дружиною, надмірно авторитарними з чітко вираженою маскулінністю, невпевненими у справах, пов’язаних з виконанням домашніх обов’язків та при вихованні дитини.

За 2020 рік проєкт щодо створення татохабів набув статусу «Міжнародний». Вже створено мережу хабів у 10 містах України та осередки у Грузії, Білорусі, Вірменії та Молдові.

Активності на базі хабу дадуть змогу, в першу чергу, татусям провести якісно свій час з дитиною (курси риболовлі, туризму, екології, кухарства). Для залучення молоді буде функціонувати проєктно - грантова школа, волонтерський рух, школа культурного формування ідентичності тощо. Також відвідувачі зможуть скористатись послугами сімейного психолога, юриста та сімейного лікаря. Проєкт є сталим та довгостроковим. У 2021 році вже залучено фінансування на адвокацію та програмну діяльність хабу у сумі 420 тис. грн.

Нагадаємо, "Простір відповідальних татусів "Тато Хаб" Краматорськ, створений в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, реалізують чотири агентства ООН: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні , UN Women Ukraine, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO). За підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Краматорської міської ради у співпраці з "Молодіжною радою" при Донецькій облдержадміністрації, "Молодіжною радою" при виконавчому комітеті Краматорської міської ради.

Донецька обласна державна адміністрація


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: