За три дні до Краматорська: у Маріуполі стартував 250-кілометровий марафон “ВелоДонеччина”

фото "Суспільне Донбас"

У Маріуполі стартував марафон "ВелоДонеччина". Спортсмени за три дні мають проїхати 250 км та фінішувати у Краматорську 15 травня. Приєднатися до учасників можуть усі охочі. 

Як розповів Суспільному учасник марафону Володимир Курський, він бере участь у подібних марафонах шість років. Планує проїхати усю дистанцію у 250 кілометрів, стільки ж йому доведеться здолати шляхом додому.

"Непідготовленій людині проїхати практично неможливо, для цього треба систематично займатися велоспортом, розвивати свої здібності", - каже Володимир.

За словами співорганізатора марафону Григорія Федоренка таким чином організатори хочуть популяризувати здоровий спосіб життя.

Додає, у Маріуполі 13 травня спортсмени стартували з Театральної площі о 10 ранку. Дорогою до них доєднаються учасників з інших міст Донеччини.

"Донецька область є одним з лідерів залучення громадян у масовий спорт. Цим заходом ми, ще раз хочемо підтвердити, що Маріуполь є одним з головних чинників для того, щоб розвивати велоспорт і в цілому масовий спорт", - каже Григорій

Нагадаємо, колона велосипедистів рухатиметься через Волноваху, Вугледар, Курахове, Покровськ, Мирноград, Костянтинівку, Дружківку і фінішує у Краматорську. Їх супроводжуватиме патрульна поліція

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: