Юні п’ятиборці зі Слов’янська – переможці та призери чемпіонатів України у Львові

4-6 травня у Львові відбулися відкриті чемпіонати України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 і 19 років. Про це повідомляється на сторінці у фейсбук Відділення НОК України в Донецькій області

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України та на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кращих визначали атлети з Києва, Харкова, Дніпра, Житомира, Львова, Донецької та Луганської областей.

У категорії «двоборство» спортсмени змагалися в плаванні та кросі, «триборство» – у плаванні та комбайні (біг + стрільба з лазерного пістолета), «чотириборство» – у фехтуванні, плаванні та комбайні.

Донеччину на чемпіонатах представили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону з міст Слов’янськ і Соледар. Валерія Бебешко та Анастасія Марченко спортсмени змінного складу відділення сучасного п’ятиборства Школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками змагань наші п’ятиборці посіли наступні місця:
- категорія U9 (юнаки, двоборство), особистий та командний залік:
2 місце – Микола Радзієвський (Слов’янськ);

- категорія U11 (юнаки, двоборство),

особистий залік:
1 місце – Артем Пономарьов (Соледар),

3 місце – Давид Фіщенко (Слов’янськ),

командний залік:
1 місце – Артем Пономарьов, Давид Фіщенко, Єгор Говоров (Соледар/Слов’янськ);
- категорія U11 (дівчата, двоборство),
особистий залік:
2 місце – Вікторія Прончакова (Соледар),

3 місце – Лана Шацька (Соледар),

командний залік:
1 місце – Вікторія Прончакова, Лана Шацька, Дар’я Кандибко;
- категорія U13 (юнаки, двоборство),
особистий залік:
1 місце – Богдан Котенко (Соледар),

2 місце – Кирило Мороз (Соледар),

командний залік:
1 місце – Богдан Котенко, Кирило Мороз, Артем Турпітько;
- категорія U13 (дівчата, двоборство),
особистий залік:
2 місце – Єва Шацька (Соледар),
командний залік:
2 місце – Єва Шацька, Емілія Григоренко, Анастасія Кальченко (Соледар);

- категорія U17 (дівчата, чотириборство),

особистий залік:
1 місце – Валерія Бебешко (Слов’янськ),
командний залік:
3 місце – Валерія Бебешко, Лія Радчинська, Анастасія Мартинова (Слов’янськ);
- категорія U19 (дівчата, чотириборство),
особистий залік:

3 місце – Валерія Бебешко,

командний залік:
3 місце – Валерія Бебешко, Анастасія Марченко (Слов’янськ).
Спортсменів підготували тренери Олег Зєлєнцов, Юлія Оболонко, Роман Фіщенко, Олександр Брежнєв, Дмитро Брежнєв, Ганна Маліновська.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: