Сдавайте пластик – получайте корм! В Славянске предложили установить фандоматы. Петиция


Встановити фандомати на території Слов'янської громади! Такое обращение к городским властям появилось на Едином сайте местных петиций Славянска.

Его автор Дмитрий Браславский пишет: "Прошу розглянути цікаву ідею встановлення трьох фандоматів на території Слов'янська, а саме в Центрі міста, в мікрорайоні Лісний та в районі Залізничного Вокзалу.

Фандомат - пристрій, який приймає пластикові пляшки, а натомість видає фіксовану кількість корму для тварин. Приклади встановлення таких апаратів є у м. Київ, м. Харків.

Встановлення такого пристрою допомогає вирішити проблему засмічення громади пластиковими пляшками, а отже навчає мешканців відповідально ставитись до небезпечних відходів.

Окремо мешканці можуть підгодовувати не тільки власних домашніх улюбленців, але і безпритульних. І нарешті, встановлення таких апаратів додає нашому місту сучасності та престижу!

Міська влада повинна лише закупити такі апарати (за даними комунального підприємства Харкова, 90 000 грн було витрачено на закупівлю трьох апаратів), домовитись з відповідним підприємством стосовно вивезення пластикових пляшок і закупівлю корму для тварин."

В настоящее время петицию поддержало 6 человек из необходимых 250. До конца голосования осталось 89 дней.

"Деловой Славянск" проводит опрос среди своих читателей и предлагает ответить на вопрос "Нужны ли Славянску фандоматы?" - Если вы считаете что "да" - палец вверх. Если нет - палец вниз.

по материалам Единого сайта местных петиций
Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

301
3

Эта запись была размещена в рубрики: