“Ми Вас шукаємо. Ми Вас чекаємо. Не забуваємо”. У Слов’янську презенують фотовиставку


Фотовиставка “ Ми Вас шукаємо. Ми Вас чекаємо. Не забуваємо ” відбудеться 14 травня 2021 року у 
Центральній бібліотеці ім. М. Петренка м. Слов’янськ, Донецька обл.

14 травня 2021 року у приміщені Центральної бібліотеки ім. М. Петренка відбудеться презентація фотовиставки «Ми Вас шукаємо. Ми Вас чекаємо. Не забуваємо». На експозиції представлять світлини сімей українських бійців, які вважаються зниклими безвісти або перебувають у полоні бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Мета фотовиставки - привернення уваги до проблеми полонених, зниклих безвісти та політв’язнів. Через збройний конфлікт на Сході України значна кількість українських військовослужбовців, членів добровольчих батальйонів потрапила у полон до російських окупантів.

У багатьох родичів є переконливі докази, що хлопці потрапили в полон (відео російських ЗМІ), але наразі їх не підтверджують ні живими, ні загиблими. Матері та родичі незаконно утримуваних та родини тих, хто зник безвісти на Донбасі, вважають це найгострішою гуманітарною проблемою. Життя людини є найважливішою цінністю держави, тому питання звільнення військових та цивільних полонених, пошук зниклих безвісти вищі за політику і є гуманітарними та мають неодмінно вирішуватись.

Адреса: Центральна бібліотека ім. М. Петренка, м. Слов’янськ
Час проведення акції: 11:00
Контактні особи: Алла Макух - (098) 256 22 12
Організатори: ГО «Всеукраїнський громадський рух матерів та родичів учасників АТО “Берегиня”»
Спікери: Алла Макух – голова ГО «Всеукраїнський громадський рух матерів та родичів учасників АТО “ Берегиня ”», Сугак Олена – мама полоненого 40 БТРо «Кривбас», Місюренко Лідія – мама полоненого цивільного волонтера з м. Полтава.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
9

Эта запись была размещена в рубрики: