На Донеччині вшанували загиблих воїнів Другої світової та російсько-української війн

 
8 травня у світі відзначають День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями. Цей день присвячений пам’яті усіх тих мільйонів людей, які загинули на фронтах і в окопах, під час бомбардувань і в концтаборах, тих, хто потрапив у полон або зник безвісти.
 
Сьогодні гвардійці, які виконують службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, вшанували загиблих воїнів.  І тих, які на своїх плечах винесли тягар Другої світової, і тих, які вже в наш час віддали своє життя за свободу і територіальну цілісність України.


 
У церемонії покладання квітів взяли участь перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз, заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Національної гвардії України полковник Роман Козачонок. Учасники поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим під час падіння гелікоптера МІ-8 в 2014 році військовослужбовцям Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії та Служби безпеки України, до Меморіальної плити під Семенівкою, поблизу якого в 2014 році відбувся один з перших запеклих боїв на початку війни, та до меморіального комплексу воїнам Другої світової війни.


 
«Сьогодні важко знайти військовослужбовця, який на своєму досвіді не знає, що таке війна і що таке втратити у бойових діях побратима. Тому бійці мають не лише сталу позицію, а й велику шану до загиблих воїнів Другої Світової війни. День пам'яті сьогодні – це вже не лише про історію. Ми вшановуємо усіх загиблих захисників України. Вчитися на помилках і шанувати своїх героїв – на цьому стоїть стрижень ідейності воїнів-гвардійців», – розповів  нам заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів НГУ Роман Козачонок.


 
Нагадаємо, 8 травня вважають першим днем миру в Європі після закінчення ІІ Світової війни і відзначають у більшості її держав-учасниць.  Саме цього дня 76 років тому удруге було підписано Акт капітуляції Третього Рейху.
 
Пресслужба НГУ в ОС,
фото Ганни Ільченко і Нікіти Тофійчука

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
9

Эта запись была размещена в рубрики: