Гра першого Кубку захисників України з футболу відбудеться у Слов’янську

кубок

Дев’ять команд НГУ в напруженій боротьбі вибороли путівки в 1/16 фіналу Кубка захисників України та крокують до перемоги в цьому важливому турнірі, в тому числі й команда військової частини 3035 Східного ОТО "ФК Слов'янськ Ато".

У зв’язку з карантинними заходами усі учасники пройшли тестування на відсутність COVID-19 та всі матчі проходять з дотримання всіх карантинних вимог та обмежень. Майже у всіх областях по Україні відбудуться матчі 1/16 фіналу першого Кубка Захисників України паралельно з матчами 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2021.

У цьому році в чемпіонаті виступають 98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, а в Кубку Захисників України 64 команди. Вони гратимуть щотижня з 10 квітня по 2 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в сорока двох містах України, а це понад 1000 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для понад 3000 захисників України. Федерація футболу учасників АТО проводить їх на високому рівні та ці заходи вважаються наймасштабнішими за кількістю проведених матчів за сезон і кількістю залучених учасників бойових дій в Україні.

Вирішальні матчі відбудуться 23-24 серпня в місті Одесі на стадіоні «Чорноморець». У фіналі розіграють ще один важливий трофей сезону Кубок Захисників України до Дня Незалежності України 24 серпня. Організатором та засновником цього Кубка Захисників України, як і Чемпіонату України Ліги учасників АТО є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

8 травня, в суботу, о 12:00 на стадіоні КЗ «ДЮСШ м.Слов’янська» (стадіон "Локомотив") пройде двобій ФК "Слов'янськ Ато" та ФК "Рятувальник" м.Маріуполь. Суперники-справжні воїни, б'ються до останнього, тому налаштовуватися на гру треба серйозно.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: