Слов’янська «Ліга майбутніх поліцейських» поповнилася новими учасниками

лиговці

В цьому році до лав «майбутніх поліцейських» Слов’янська приєдналися ще 23 хлопців та дівчат з різних шкіл міста та району. Сьогодні вони завітали до відділу поліції аби поближче познайомитись із роботою його підрозділів.

Про це докладно роповіла пресслужба Краматорського районного управління поліції.

лиговці

Причини, за якими підлітки захотіли стати «лігівцями» різні: деякі школярі планують в майбутньому працювати у поліції, інші хочуть брати участь у житті свого населеного пункту та різних соціальних проектах, декотрим подобається активний спосіб життя, виступи та спілкування з новими людьми.

Читайте також: У Слов’янську поліцейські приїхали на виклик про домашнє насилля та виявили наркотики

Спочатку ювенальні поліцейські провели для підлітків екскурсію підрозділом. Діти побували у музеї, спортивному залі та змогли побачити, як виглядає кабінет начальника, де заступник начальника поліції Роман Рибальченко вручив підліткам посвідчення лігівця.

лиговці

Попереду на дітей чекає насичений графік та різноманітні заходи: роз’яснювальні бесіди щодо попередження шахрайства, акції проти наркозлочинів, антитютюнові та антиалкогольні рейди, «правові уроки» у навчальних закладах.

лиговці

Крім того, «майбутні поліцейські», завдяки організованим поліцейськими зустрічам, будуть мати можливість познайомитись із представниками різних професій, відвідати цікаві та пізнавальні тренінги.

удостоверения

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
10

Эта запись была размещена в рубрики: