Створюй добро на благо… Активісти Центру “Співдружність” готуються до нового сезону на Славкурорті

Кому що, а курці просо. Так і нам. Теплі деньки знову нас, (оргвідділ ДООІ) організували на суботник.

Після вторгнення вандалів приводили в порядок наш ЦЕНТР "Співдружність" та готували до відкриття сезону пляж на озері Рапне на Слов'янському курорті. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Надія Паламарчук.

Ми напевно єдина обласна організація людей з інвалідністю, яка має власний офіс, власний Центр на курорті, власний спецавтобус, власне соціальне підприємство, і обладнаний пляж з підйомником, 30 років даремно не пройшли, ось і доводиться з року в рік творити порядок і добро на благо.....

Трохи похвасталась ,але продовжуємо підготовку до літнього сезону місць для відпочинку и оздоровлення людей з інвалідністю на территорії Славкурорт. У день "чистого" четверга очистили від торішнього листя и сухостою ділянку біля центру "Співдружність", Зроби прибирання біля пляжу санаторію "Слов'янський".

Знову звертаємося до керівніцтва ОРГАНІВ місцевого самоврядування Слов'янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, Покровська, підприємців, до всіх небайдужих мешканців з проханням допомогти ДОНЕЦЬКІЙ обласній организації осіб з інвалідінстю в прідбанні фарби, віготовленні лавок и лежаків для установки їх на пляже для людей з інвалідністю, а такоже лінолеуму для заміни покриття на обладнанному спуску в воду.

Такоже потрібні волонтери для проведення подалі робіт з благоустрою пляжної территории та пірсу.

"Готуємось потихеньку до відкриття ''Славкурорту'' - завершує своє звернення очільниця Центру.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: