У Слов’янську за підтримки USAID сквер “Мрія” стане інклюзівним міні-парком


29 квітня, представники Благодійного фонду «Слов’янська Мрія» та Слов’янської мiської ради проведуть пресконференцію з нагоди початку роботи над створенням інклюзивного міні-парку «Мрія».

За підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» місто отримає допомогу з розробкою концепції універсального та інклюзивного дизайну простору парку вiд провiдних мiжнародних фахiвцiв, обладнання для облаштування, а також допоможе залучити ініціативні групи мешканців до створення парку мрії у місті.

Проєкт парку передбачає оновлення муніципального простору та його адаптацiю для проведення дозвiлля дітей з інвалідністю та їхнiх батьків, маломобiльних верств населення та мешканцiв мiста, проведення навчально-розважальних заходів в оновленому парку. Вони, зокрема, будуть направленi на соціалізацiю та iнтеграцiю дітей з особливими освiтнiми потребами у Слов’янську та Краматорську.

За перiод з червня по жовтень Благодійний фонд «Слов’янська Мрія» за підтримки проєкту USAID планує проведення понад 90 громадських та культурних подій. Це i відкриті танцювальнi  майстер-класи в різних стилях для мешканців, уроки творчостi та арт-терапiї, щотижневі оздоровчі заняття на свіжому повітрі, настiльнi та спортивні ігри для дітей та дорослих.

Передбачається, що оновлений парк стане улюбленим місцем для проведення дозвілля містян та унікальним вiдкритим інклюзивним простором для громад Словʼянська та Краматорська.

Члени та волонтери Благодійного фонду «Слов’янська Мрія» пройдуть тренiнги зi сталого розвитку та організаційної спроможності, а мешканцi зможуть долучитися до процесів планування міських територій.

У заході підписання меморандуму прийняли участь заступник Словʼянського міського голови Юрій Підлісний, представники Благодійного фонду «Слов’янська Мрія». Були присутні представники Словʼянської міської ради, донорських програм та проєктів, журналісти місцевих ЗМІ.

*****
Проєкт зi створення інклюзивного міні-парку «Мрія» виконується громадською організацією Благодійний фонд «Слов’янська Мрія» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
4

Эта запись была размещена в рубрики: