Туристична поліція Донеччини отримала від ЄС техніку та обладнання

полиция

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали на поліціянтів станції курортних районів - м. Святогірськ, с. Білосарайська Коса і с. Урзуф, сучасну комп’ютерну техніку та устаткування.

Нове обладнання сприятиме покращенню якості роботи правоохоронців в зонах відпочинку людей та дотриманню новітніх стандартів безпеки.

Про це повідомляє прес-служба Краматорского райуправління поліції.

Урочистий захід з вручення технічного обладнання відбувся у креативному просторі «Відкрита поліція».

Ініціатива реалізована в межах співробітництва між поліцією Донеччини та Консультативною місією Європейського союзу та у рамках програми КМЕС «Поліція орієнтовна на туризм» для покращення безпечного середовища під час курортного сезону.

полиция
Відтак туристичній поліції Донеччини передано планшети, ноутбуки, багатофункціональні пристрої, боді-камери та сертифікати на обладнання поліціянтів туристичних станцій.

Читайте також: Активісти Слов’янська прийняли участь у програмі “Доступний Схід”

«Покращення технічного забезпечення сприятиме підвищенню професійної підготовки особового складу й ефективності роботи поліціянтів у запобіганні правопорушенням та оперативного розкриття злочинів у курортних зонах», - підкреслив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Донецькій області Олексій Шевченко.

Також було проінспектовано станції туристичної поліції у двох курортних зонах на півдні регіону у селах Білосарайська Коса та Урзуфі, та на півночі – у місті Святоргірськ, та передано оргтехніку та обладнання для станцій.

Керівництво поліції Донеччини та представники КМЄС перевірили готовність поліцейських до початку літнього сезону.

полиция

Щодня на охорону громадського порядку заступатимуть поліціянти у складі кінних, піших, вело- і мотопатрулів, а також поліція на воді. Серед завдань туристичної поліції – забезпечити безпечний відпочинок місцевих мешканців та гостей регіону.

Представники КМЕС зазначили, що й надалі сприятимуть поліції в питаннях підвищення ефективності та якості роботи заради покращення безпеки людей.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: