Товариство “Просвіта” урочисто відкрило 2 меморіальні дошки у Слов’янську


Сьогодні, 28 квітня, у Слов’янську відбулось урочисте відкриття 2 меморіальних дошок, присвячених діяльності товариства "Просвіта" в 1942-43 роках та її представникам - учасникам ОУН у Слов'янську.

Після звернення обласної організації Національної спілки краєзнавців України  до Слов'янської міської ради, на місцевому рівні було схвалено рішення про встановлення меморіальних дошок на будівлях Центру дитячої та юнацької творчості та на старій будівлі Хіміко-механічного технікуму у Слов'янську.

На відкритті були присутні представники міської влади на чолі з заступником міського голови Юрієм Підліснім, члени товариства "Просвіта" у Слов'янську,  представники обласної Спілки краєзнавців, краєзнавець Олександр Добровольский, викладачі учбових закладів міста, та місцеві журналісти.

На дошці розташованої на ЦДЮТ  зроблений надпис, присвячений діяльністі товариства "Просвіта" у 1942 та 1943 роках, яким керували борці за незалежність України Петро Шинкар, Дмитро Граховецький та Семен Посунько".

На будівлі хіміко-механічного технікуму була встановилена пам’ятна дошка уродженцю Слов’янська, підполковнику армії УНР - Атаназію Гонті.


Дошки були встановлені членами слов'янської "Просвіти" за сприяння київської організації "Українська ініціатива", та її керівника Юрія Косенка, який виготовив їх за свій кошт.


Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
21

Эта запись была размещена в рубрики: