Поети, художники та ділові люди. Творча зустріч у Будинку творчості “Закотне”


25-го квітня в будинку творчості «Вілла Закітне» відбулись літературні читання пам‘яті відомого українського поета Олександра Дудки, з яким ми товаришували на протязі довгих років. Пише на своїй сторінці в фейсбук Юрий Киселев

Він залишив багату спадщину - три збірки своїх чудових віршів, виданих у Слов‘янську. Четверта збірка віршів його останніх років «Філософія життя» з‘явилась посмертно завдяки старанням сина Тараса Дудки - талановитого і дуже цікавого художника, твори якого відомі по всьому світу.

25 квітня, в день народження батька, він приніс його портрет, книжки і читав нам високі поезії Олександра Дудки.

Після завершення літературних чітань пам‘яті Олександра Дудки відбулася творча зустріч активістів Будинку творчості з діловими людьми і громадськими діячами Олександром Семенцем, Сергієм Карпцовим та беззмінним стражем заповідника «Крейдова флора» Сергієм Лиманським.

До лав нашої громадської організації ввійшов молодий художник, викладач школи мистецтв Слов‘янська Саша Чёрний і подарував свій чудовий етюд, а всім відомий метр Сергій Сметанкін розповів дуже веселі історії про свою творчу подорож по Голандії.

Була освячена верба, була вечеря від професійного повара Михайла і тихі пісні під гітару від Миколи Корягіна і Сергія Карпцова...


Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: