Зберегти санаторії Слов’янського курорта! Готується великий круглий стіл

На днях представники обласної організації "Спілка осіб з інвалідністю України"  провели важливу зустріч в Донецькій ОДА з заст.голови ДонОДА Юлією Костюніною, директором Департаменту соцзахисту Оленою Токарєвою з питання відкриття санаторія «Слов'янський» 2021 році - про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Надія Паламарчук.

Це подія, яку чекають тисячи людей з інвалідністю України. Зараз іде підготовка до розширеного засідання "Круглого столу" з цього приводу.

Дякуємо голові ДонОДА Pavlo Kyrylenko що тримає це питання на контролі, а також, які б проблеми не виникали, влада завжди зустрічається з нами і вирішує важливі питання. Зараз завдяки ДонОДА санаторій знаходиться постійно під охороною, спасаємо його від пограбування.

Вони листом звернулись до керівництва Дон ОДА з пропозицією провести круглий стіл під його егідою.

Голові Донецької ОДА,
Керівнику обласної ВЦА
Кириленку П.О.

Шановний Павле Олександровичу!

Донецька обласна організація ВО «Союз осіб з інвалідністю України», від імені всіх людей із захворюваннями хребта та спинного мозку, висловлює Вам щиру подяку за оперативне впровадження заходів щодо запобігання пограбування майна та обладнання санаторію «Слов’янський», і взяття його під охорону.

Наразі, з настанням весняно-літнього оздоровчого сезону, було б доцільним, скликати під егідою обласної державної адміністрації «Круглий стіл», на якому обговорити актуальні проблеми з питань відновлення діяльності санаторію та подальших шляхів щодо їх вирішення.

Пропонуємо запросити на засідання «Круглого столу» наступних фахівців з питань санаторно-курортного лікування та реабілітації осіб з інвалідінстю:

1. Солоху Н. В. – керівницю підприємства ДП «СКРЦ «Слов’янський курорт»,
2. Сушкевича В.М. – уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю,
3. Баранцову Т.В. – урядову уповноважену з прав осіб з інвалідністю,
4. Осового Г.В. – голову Федерації професійних спілок України,
5. Саєнко В.В. – голову Наглядової ради приватного акціонерного товариства лікувально- оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».
6. Громадські організації.
7. Голову Координаційної ради при санаторії Олександра Богачова.

Рішення про те, хто ще має взяти участь у засіданні «Круглого столу», залишаємо на Ваш розгляд - звернулась до очільника Донецької області голова ГО ДОО ВО СОІУ, Надія Поламарчук.

"Діловий Слов'янськ" буде стежити за розвитком подій та інформувати про них наших читачів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

30
3

Эта запись была размещена в рубрики: