Трагічна річниця: у Слов’янську вшанували пам’ять ліквідаторів ЧАЕС

возложение

Сьогодні, 26 квітня, у Слов'янську відбувся мітинг-реквієм з нагоди 35-ої річниці аварії на ЧАЕС. 

Слов'янські ліквідатори, учасники та сім'ї постраждалих внаслідок трагічних подій 26 квітня 1986 року - аварії на ЧАЕС, військові, представники влади та громадськості вшанували подвиг та пам'ять загиблих.

Читайте також: Чорнобиль. 35 років з дня найстрашнішої катастрофи в історії людства.

Традиційно слова подяки ліквідаторам висловили голова Слов'янської міської в Донецькій області організації інвалідів ВГОІ "Союз Чорнобиль України" Сергей Храптович, заступник міського голови Юрій Підлісний та вдови загиблих ліквідаторів.

 

Пам'ять загиблих ліквідаторів, які віддали життя в ім’я порятунку нашої країни та світу від техногенної катастрофи, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника "Чорнобильської Слави".

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг героїв-ліквідаторів, яких ми вже звично називаємо чорнобильцями, їх самовідданість та самопожертву. Вони не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів і навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражалися.

Зараз важливо не тільки згадувати ті події, а потрібно робити з них висновки. Ми навчаємось на власних помилках, щоб у майбутньому ніколи не повторити фатальних помилок.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
0

Эта запись была размещена в рубрики: