Олександр Павенко став Почесним консулом Латвійської республіки в Слов`янську

26 квітня Олександр Павенко отримав екзекватуру, що підтверджує згоду української сторони призначити його почесним консулом Латвії в Слов’янську Донецької області. Вручив її директор Департаменту державного протоколу МЗС України Мирослав Кастран. 

Про це повідомляє Посольство Латвійської Республіки в Україні. 

В урочистій церемонії також взяли участь посол Латвії в Україні Юріс Пойканс, капелан Національної гвардії Володимир Стрельцов та син почесного консула Владимир Павенко.

Зазначимо, що почесне консульство Латвії у Слов'янську стане першим іноземним почесним консульством у Донецькій області. Його відкриття заплановане на 30 квітня. Олександр Павенко буде шостим почесним консулом Латвії в Україні. Почесні консульства Латвії діють у Львові, Чернігові, Одесі, Запоріжжі та Чернівцях. 

“Почесне консульство на Донеччині стане пунктом координації реалізації спільних проектів – освітніх, медичних, гуманітарних тощо. Консульство дозволить також поглибити культурний обмін між нашими країнами та буде гарним доповненням до тих стосунків, які вже сформувалися”, - зазначив Юріс Пойканс.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
19

Эта запись была размещена в рубрики: