Активісти Слов’янська прийняли участь у програмі “Доступний Схід”

Команда БФ "Слов'янська Мрія" пройшла 2-денні тренінги - "Доступний Схід", де розглядалися питання, що ж таке доступне місто і за якими критеріями воно оцінюється - пише про це на своїй сторінці в фейсбук активістка скверу "Мрія" у Слов'янську Анна Савченко.

Тож, доступне місто — простір, у якому кожна людина може комфортно ходити, сидіти та лежати. Вона може робити будь-що, бо місто має бути зручним для кожного мешканця, і це є норма ДБН-державні будівельні норми, це те, чого повинні дотримуватись при плануванні та будівництві всіх об'єктів у місті.

Певна річ, багатьом доводилось їхати містом на велосипеді, везти дитячий візок чи допомагати людині з інвалідністю і при цьому стикатися з певними незручностями.

Як виявилося, ми живемо і не знаємо,що можемо змінити своє місто на краще. Після почутого на тренінгу ми перевіряли, як дотримуються норм ДБН у нашому місті, і зрозуміли, що маломобільні групи(люди з інвалідністю та матусі з візками) ніяк не захищені.

Отже, створимо ці зміни разом. Дякуємо потужній команді DOSTUPNO.UA за навчання,особисто Дмитро Щебетюк, надихнув після знайомства з ним розумієш-"Уяви - ти можеш Все".

Дякуємо Евгения Калугина за запрошення, бо для нашого інклюзивного скверу Мрія, це дуже корисно,і ми розуміємо як рухатись далі та дяка Виктор Левит за атмосферне місце "Амбар" в якому було затишно і смачно - так завершає свій допис авторка.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: