Університет у Слов’янську відвідала високоповажна делегація з Польщі

22 квітня Донбаський педагогічний університет у Слов’янську відвідала делегація високопосадовців з Польші, до складу якої входили Віце-маршалок Сейма Польщі пані Малгожата Госевска, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ціхоцкі. 

Високі польські посадовці до того побували у містах Донецької області, де провели зустрічі зі своїми українськими колегами та взяли участь у різноманітних заходах, що стосувались вирішенню гуманітарних та політичних питань у Донецькій області.

Основною метою візиту до нашого вишу, стало відвідання Польсько-українського міжнародного центру освіти та науки, який успішно працює на базі університету у Слов'янську.

Ректорка Донбаського державного педагогічного університету, докторка педагогічних наук, професорка Світлана Омельченко привітала високоповажних гостей у виші та висловила побажання на подальший розвиток взаємин з учбовими закладами Польщі у підготовці педагогічних кадрів, та обмінів студентами.

Директорка Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки Олена Колган проінформувала гостей про діяльність та результати освітньої програми центру та зацікавленість у

Вице-маршалок Сейма Польши Малгожата Госевска (Małgorzata Maria Gosiewska) та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі заявили про зацікавленість у подальшому розвитку обмінів у сфері освіти між вишами Польщі та України.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
7

Эта запись была размещена в рубрики: