Віце-спікери парламентів “Люблінського трикутника” зустрілися в Маріуполі на фоні агресивних дій Росії

Засудження агресивних дій Російської Федерації, яка нарощує військову потугу вздовж українського кордону, підтримка суверенітету та територіальної цілісності України, її європейських та євроатлантичних устремлінь, необхідність продовження санкцій проти Російської Федерації як країни-агресора. 

Про це говорилося під час зустрічі у форматі Люблінського трикутника за участі віце-спікерів парламентів України, Польщі та Литви, яка відбулася у Маріуполі - повідомляє на своїй сторінці у фейсбук голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Віце-маршалок Сейму Республіки Польща пані Малгожата Марія Гошевська зазначила, що приїхала в Україну, на Донеччину, щойно до Польщі почали доходити тривожні звістки про загострення ситуації.

"Україна - не лише сусід та економічний партнер, але й друг. І зараз найважливіше - солідарність з Україною і її підтримка, - сказала пані Гошевська. - Я не можу називати це конфліктом, тому що важко закривати очі на смерті людей - військових і цивільних, тому це - війна.

Сьогодні Путін оголосить своє послання, а ми гучно оголосимо ні - загрозі миру в Україні, ні - агресивній політиці Путіна. Але так - миру і розвитку України, так - зеленому світлу для її європейських прагнень".Солідарність з Україною та своєю польською коленою висловив віце-спікер Сейму Литовської Республіки пан
Paulius Saudargas

"Ми і надалі підтримуватимемо Україну, підтримуватимемо санкції та продовжуватимемо нашу місію з допомоги Україні", - зазначив він.

Перший заступник Голови Верховної Ради України пан Руслан Стефанчук подякував віце-спікерам парламентів Польщі та Литви за солідарність з нашою країною в її протидії російській агресії.

"Україна завжди знає, що Польща і Литва - наші надійні союзники, і я переконаний, що спільними зусиллями ми зупинимо російську збройну агресію", - зазначив пан Стефанчук.

Крім того, він наголосив, що сьогодні відкривається Кримська платформа і закликав представників міжнародної спільноти долучитися до участі в ній.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: