Визітівка Донеччини. Костянтинівка запрошує на фестиваль “THE MOST FEST”


У Костянтинівці відбудеться фестиваль The Most Fest

Цьогоріч перший постіндустріальний фестиваль The Most Fest відбудеться втретє. Подія проходитиме 19-20 червня в костянтинівській промзоні — в ангарі на Шмідта 20Б і прилеглій до нього території. 

 У 2021 році акцент в філософії The Most Fest робиться саме на переосмисленні постіндустріального спадку. Ми говоримо про покинуті промислові території та будівлі, які є цінними архітектурно і можуть стати локаціями для екскурсій містом, культурних подій й досліджень.

У рамках дводенного фестивалю будуть представлені тематичних локації і активності, серед яких: 

  • Лекторій з цікавими спікерами, в рамках якого також відбудуться дискусії і воркшопи
  • Виставкова зона
  • Мала сцена для молодих локальних виконавців
  • Кінозона
  • Театральна зона
  • Головна сцена з музикою від сучасних українських виконавців
  • Нічна музична програма за кураторства Dnipropop та Shum Rave

Уперше містяни могли відвідати фестиваль у 2017 році в рамках проекту дослідження українського сходу «Метамісто: Схід». Тоді своє дослідження робила і агенція Urban Curators, яке допомогло виявити больові точки мешканців Костянтинівки, пов’язані з міським простором і визначити найвдаліше місце для архітектурного і культурного експерименту — територію біля колишнього залізничного мосту по вулиці Шмідта.

Відвідування денної програми - безкоштовне.

Вартість квитка на вечірню та нічну програму обох днів: 200 грн. Придбати квитки можна за посиланням: https://katacult.com/the-most-fest/

Кошти з продажу квитків підуть на покращення інфраструктури фестивалю та не передбачають отримання прибутку організаторами.

Слідкуйте за сторінками фестивалю в соціальних мережах Facebook та Instagram @themostfest, для того щоб першими дізнатися подробиці музичної та освітньої програми!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: