Велике прибирання у зоні відпочинку «Староріччя» на березі Казенного Торця у Слов’янську


"Діловий Словянськ" завершує цикл репортажів з з різних локацій у місті, де минулої суботи відбулись толоки у яких прийняли участь небайдужі мешканці Словянська. Нагадаємо, 17 квітня – Всеукраїнський ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: який проходив під гаслом "Зробимо Україну чистою разом!"Щороку третьої суботи квітня Україна відзначає День ДОВКІЛЛЯ великим прибиранням у парках і скверах, біля власних домівок і в улюблених місцях відпочинку. Про це йдеться у дописі на сторінціСіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.
У Слов’янську одним із таких місць є зона відпочинку «Староріччя» на березі Казенного Торця. З 2007 року нею опікується колектив Сіверсько-Донецького БУВР та ГО «Сіверський Донець – відродження».

Цієї весни співробітники підприємства не тільки прибрали сміття та сухостій, навели лад на клумбах, посіяли квіти, а й оновили фарби на дитячому спортмайданчику.

Завдяки спільним зусиллям членів громадської організації та фахівців водної сфери басейну Сіверського Дінця «Староріччя» засяяло новими барвами і вабить чистотою.

Але пам’ятаймо: чисто не там, де прибирають – чисто там, де не смітять! - так завершують своє повідомлення ініціатори заходу.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

28
1

Эта запись была размещена в рубрики: