Толока не простая, а спортивная! В Славянске «Спорт для всіх – спільна турбота»

толока

Відділ сім'ї, молоді та спорту Слов'янської міської ради запрошує всіх мешканців міста приєднатися до акції «Спорт для всіх – спільна турбота».

Слов’янськ продовжує активно долучатися до обласного заходу облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», який проходить щороку у квітні з метою покращення умов для регулярних занять фізичною культурою за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, активізації процесів ремонту та облаштування спортивних майданчиків.

Читайте також: Толока на Славянском курорте: с хорошим настроением станет чище и светлее!

Протягом другого тижня проведення обласного заходу облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» долучилися такі мікрорайони міста як «Целінка», «Соболівка» та «Лимани». До упорядкування території спортивних та дитячих майданчиків міста, з охотою, приєдналися жителі цих мікрорайонів.

Не залишилися осторонь і Слов’янські загальноосвітні школи № 4, 7, 8, 9, 11, 12 та 18. Вони облаштовували спортивні майданчики й прилеглу до них територію: вигрібали сухостої, опале листя; проводили обрізку дерев; перевіряли надійність спортивного обладнання та проводили малярно-оздоблювальні роботи.

толока

Запрошуємо всі мікрорайони, організації, підприємства, заклади та установи Слов’янської міської територіальної громади долучитися до загальноміської толоки, та протягом квітня взяти активну участь в облаштуванні спортивних майданчиків за місцем проживання під гаслом: «Спорт для всіх – спільна турбота».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

13
0

Эта запись была размещена в рубрики: