До проєкту «Поліцейський офіцер громади» приєдналися шість нових територіальних громад Донеччини

Меморандуми про співпрацю з поліцією Донецької області підписали голови Маріупольської, Краматорської, Курахівської, Мангушської, Вугледарської та Сартанської ТГ.

Невдовзі у них нестимуть службу спеціально підготовлені поліцейські офіцери, які завжди поруч. На сьогодні проєктом охоплено 15 територіальних громад області.

Заступник начальника поліції Донецької області Микола Кащук та голови шести територіальних громад підписали документ, що передбачає спільну роботу щодо створення безпечного середовища. Проєкт забезпечить відкриту співпрацю населення та правоохоронців, які будуть підзвітні громаді.

Так, планується, що у цих громадах нестимуть службу 22 поліцейських офіцери. Кандидатів буде обрано в результаті конкурсного відбору. Надалі вони пройдуть спеціальне навчання на базі університету внутрішніх справ. Орієнтовно, поліцейські офіцери громади почнуть працювати у середині вересня.

Згідно з меморандумом, поліція забезпечує кваліфіковану підготовку та повне екіпірування працівників, які матимуть змогу вирішувати широке коло безпекових питань на території своєї громади: реагування на виклики, розкриття злочинів, допомога громадянам у складних життєвих обставинах. 24/7 поліцейські перебуватимуть на території громади, опікуючись виключно проблемами її жителів.

Керівництво громад бере на себе зобов’язання щодо організації робочого місця та службового транспорту для офіцерів. За попередньою інформацією, партнерами буде придбано 13 автомобілів.

У результаті понад 640 тисяч жителів, як у великих містах, так і віддалених селах, отримають якісний поліцейський сервіс.

«На Донеччині проєкт вже працює протягом трьох місяців у дев’яти об’єднаних територіальних громадах. За цей час ми не почули жодної скарги від мешканців громад. У нас тільки позитивні відгуки. Рівень підтримки та оцінки правоохоронців у регіоні та країні досить високий – 70 відсотків.

Проєкт показує успіхи на практиці та відроджує рівень довіри населення до поліції», - зазначив Микола Кащук.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: