Риби стане більше! У водойму Маріупольского району всілили 6 тисяч мальків


До водойми у Маріупольському районі вселено 6 тис. екз. молоді риби

12 квітня 2021 року у став (14,3 га), що розташований на р. Мокра Білосарайка на території Мангушської селищної територіальної громади, зариблено 6 000 екз. річняка риби, загальною вагою 180 кг. Зокрема, вселено за видами: товстолобик – 4 000 екз. (120 кг), короп – 1 500 екз. (45 кг) та білий амур – 500 екз. (15 кг). Середня вага одного екземпляру становила 30 грамів.

Контроль за процесом вселення водних біоресурсів здійснювала Комісія з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів у водні об’єкти, які розташовані у зоні діяльності Донецького рибоохоронного патруля. У заході також приймали участь представники місцевих державних адміністрацій та громадськість.

Зариблення рибопосадковим матеріалом здійснено за рахунок коштів користувача спеціального товарного рибного господарства, що здійснює рибогосподарську діяльність на вищезазначеному водному об’єкті.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області висловлює подяку всім учасникам робіт, пов’язаних з відтворенням та вселенням водних біоресурсів до водних об’єктів та наголошує, що проведення таких робіт покращує екологічну ситуацію в регіоні та забезпечує населення якісною рибою та продуктами її переробки.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: