В студії “ДС” Павло Кириленко. Голова Донецкої облдержадміністрації про проблеми та перспективи Донеччини та Слов’янська


Як раніше повідомляв "Діловий Слов'янськ", в студії нашого інтернет-видання в форматі рубрики "Велике інтерв'ю", ми зустрілися з головою Донецької обласної держадміністрації, керівником Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком.

У нашому 30-и хвилинному спілкуванні ми поговорили про нагальні перспективи введення військово-цивільної адміністрації в Слов'янську, що зараз турбує мешканців міста.

Про патову ситуацію, що склалася в міській раді та її негативний вплив на розвиток міста у зв'язку з відсутністю бюджету на 2021 рік.

Згадали ми й про потенціал розвитку Слов'янського курорту та можливості вирішення  питання щодо передачі його в комунальну власність, на чому останнім часом наполягають активісти.

Задали ми питання нашому гостю, щодо вирішення актуальної проблеми по обсягам робіт щодо відновлення моста через річку Казенний Торець в Слов'янську, що зараз завдає великих незручностей для жителів Черевковки, м-на Хімік та інших районів міста.

Говорячи про економічні перспективи розвитку міста, ми торкнулися теми створення в Слов'янську хімічного індустріального парку з виробництва соди - питання, яке вперше було піднято на Слов'янському економічному форумі, організованому Асоціацією підприємців "Ділове Сприяння" в 2017 році.

Павло Кириленко виклав своє бачення і можливості Донецької облдержадміністрації в сприянні та вирішенні цих важливих і актуальних питань.

В другій частині нашого інтерв'ю ми підняли актуальні питання Донецької області - питання водопостачання, вирішення питань відновлення газопостачання в прифронтових районах, а також інші актуальні питання обласного масштабу.

Також зупинилися на питанні боротьби з пандемією, та дізналися що для цього робиться в області і що вдалося зробити на сьогоднішній момент.

На завершення нашої розмови Павло Кириленко звернувся до жителів Донецької області. Далі пропонуємо відео нашого спілкування.


 

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

38
3

Эта запись была размещена в рубрики: