Дорогами війни… “Від Карачуна до Говерли”. До 7-ї річниці початку АТО на Сході України


13 квітня 2021 року виповнюється  сьома річниця з початку АТО на Сході України.

З нагоди 30-ої річниці з Дня Незалежності України та 7-ої річниці з Дня визволення Слов’янська та Краматорська на меморіальному комплексі «На горі Карачун» та біля пам’ятника першим загиблим в АТО на Сході України відбулись заходи з благоустрою в ході проєкту «Дорогами війни» та «Від Карачуна до Говерли». Це соціально відповідальний проєкт волонтерів та військових, який діє з 2014 року в зоні проведення АТО та операції Об’єднаних Сил.


Завдяки соціальній відповідальності Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» було висаджено ялину колючу, ялину звичайну, ялину голубу, модрину європейську, сосну звичайну, сосну кримську, ялівець козацький, самшит, кущі та квіти.

ВГО «Асоціація агроекологів України» створена у 2008 році та здійснює свою діяльність у реалізації національних інтересів громадян України щодо збереження, відтворення та гармонійного використання природних ресурсів і навколишнього природного середовища, формування збалансованого розвитку місцевості та безпечних і здорових умов життя громадян України, підвищенні ефективності їх громадської, наукової, експертної, інформаційної та дорадчої діяльності. Очолює Асоціацію академік НААН Фурдичко Орест Іванович.

Після заходів благоустрою на горі Карачун та на території селища Семенівка, де відбувся перший російсько-український бій 5 травня 2014 року, будуть проведені заходи з благоустрою на інших пам’ятних знаках першим загиблим під час АТО на Сході України.

Водночас у м. Києві на базі Командування Сухопутних Військ Збройних сил України та прилеглих військових частин також будуть висаджені дерева та квіти в пам’ять про героїзм українських військових.

Організатори заходів вдячні ВГО «Асоціація агроекологів України» в особі президента Фурдичка Ореста Івановича, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства в особі заступника начальника управління Тимочка Ігоря Ярославовича, Командуючому Сухопутних Військ України генерал-полковнику Сирському Олександру Станіславовичу та Начальнику Штаба Командування Сухопутних Військ України генерал-майору Танцюрі Ігорю Івановичу.

До заходів із висадки кущів і дерев, залучались журналісти, які працюють в прифронтовій зоні.

Вдячні за допомогу Громадській організації «Ділове сприяння» (м. Слов’янськ), директору підприємства СДС Котлярову Ярославу, ГО «Другий фронт» (м. Слов’янськ), ДП "Ізюмський лісгосп", мешканцю Лимана волонтеру Вергель Валерію Миколайовичу, ВЧ 3035 НГУ (м. Слов’янськ), міським територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки з Слов'яньска, Костянтинівки, Краматорська та , ДСНС України в Донецькій області м. Слов’янськ.

Ініціатор заходу - Марина Квітка
Організатор озеленення - Ігор Тимочко
Представник ВГО «Асоціація агроекологів України» - президент Орест Іванович Фурдичко.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
22

Эта запись была размещена в рубрики: