Колясочный паркинг должен быть. В Славянске депутаты поддержали петицию

комиссия
На заседании постоянной депутатской комиссии по вопросам охраны здоровья, образования и молодежной политики Славянского городского совета этот вопрос в повестке дня был первым.

Речь шла об электронной петиции "Колясочний паркінг.Облаштування парковок для дитячих візків(велосипедів) біля будівель медичних дитячих закладів міста Слов’янськ."

Петиция, поданная Евгенией Сорокиной, собрала 252 подписи (при необходимых 250). А вот подробно сама петиция:

У місті Слов’янськ будівлі медичних дитячих закладів не облаштовані безпечними та комфортними місцями для паркування дитячих візочків та велосипедів. Це створює великі незручності при відвідуванні таких закладів, а іноді та загрожує небезпекою, бо імпровізовані паркування у приміщеннях лікарень та поліклінік не відповідають вимогам протипожежної безпеки, перегороджують виходи.

Читайте также: Своя рубашка ближе к телу. Славянская ТГ не хочет передавать собственность Святогорску

Суть мого звернення полягає в необхідності створення біля дитячих поліклінік, їх філій та інших медичних закладів міста, де обслуговуються діти, облаштованих місць, де безпечно можна залишати дитячі візки. При розробці проекту парковок прошу урахувати та дотриматись таких вимог: безбар'єрність, наявність металевого поручня (або іншого виду пристосувань), до якого можна пристебнути коляску, і накриття, яке б захищало від опадів.

паркинг

Організувати таку цивілізоване паркування не складно і ціна питання - не велика. Але це створить безперечні зручності для батьків і дітей міста.

Сподіваюсь, що звернення набере необхідну кількість підписів, буде розглянуто, і підтримано.
Тоді наше місто поступово ставатиме зручнішим і пристосованішим до потреб сімей з дітьми.

Единогласно, все члены постоянной комиссии поддержали петицию. Теперь дело за малым - необходимо решение сессии по данному вопросу и ...средства на обустроство паркинга.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
1

Эта запись была размещена в рубрики: