В Славянске предлагают назначить Зонтова председателем военно-гражданской администрации


Сегодня, 5 апреля, на Едином сайте городских петиций появилось обращение с предложением назначить председателем Славянской военно-гражданской администрации и.о. городского головы в 2014-2015 годах Олега Зонтова.

Ее автор, Олег Шевченко пишет: "За призначення головою Слов’янської ВЦА Зонтова О.В.

З’явилося вже 2 петиції за введення ВЦА у Слов’янську, які показують масову підтримку громадою ВЦА і доводять неспроможність як депутатського корпусу, так і міського голови Ляха керувати містом. Вже давно ситуація стала небезпечною і загрожує життю місцевих мешканців.

Єдиним виходом з кризової ситуації у Слов’янській ОТГ є створення військово – цивільної адміністрації та призначення Зонтова Олега В’ячеславовича її головою. Управлінця і політика, який перебуваючи депутатом Слов’янської міської ради, захищав інтереси громади та відстоював українську державність, а потім секретарем, виконуючим обов’язки міського голови. Зонтов зарекомендував себе як успішний управлінець, довів спроможність керувати Слов’янськом у кризові 2014-2015 роки, координував відновлення не тільки міста, а фактично цілого регіону, показав здатність знаходити компроміси. Зонтов О.В. під час місцевих виборів у 2015 році посів друге місце за кількістю голосів, як самовисуванець, що доводить його значну підтримку місцевим населенням. Лише домовленості бандитів від «Опозиційного блоку" і влади, махінації ЦВК у 2015 році привели Ляха на посаду міського голови, а не воля громадян. Сьогоденна кризова ситуація є результатом тих домовленостей 2015 року, і власне ті ж сили, як в особах деяких депутатів, так і в особі Ляха намагаються знову ошукати людей заради розкрадання бюджету і просування власних грально-розважальних бізнесів замість реального відновлення економіки міста.

Зонтов О.В. по праву вважається визнаним патріотичним мером Слов’янська і тільки він має усі підстави бути призначеним на голову Слов’янської ВЦА до перевиборів.
За Зонтова! За заможний, процвітаючий та патріотичний Слов’янськ!"Пока петицию поддержал 1 человек. До конца сбора голосов осталось 90 дней.

"Деловой Славянск" проводит опрос среди своих читателей. Если вы поддерживаете петицию - палец вверх, если против - палец вниз.

По материалам Единого сайта местных петиций
Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

90
130

Эта запись была размещена в рубрики: