У Слов’янську планують створити індустріальний парк


В рамках Меморандуму про співпрацю в розвитку промисловості м.Слов'янська від 19.07.2018, управління економічного та інвестиційного розвитку запрошує представників ділових кіл, громадських організацій та співробітників наукових закладів долучитися до розробки плану роботи по створенню індустріального парку у Слов'янській міській територіальній громаді.

Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім'я Слов'янського міського голови. Заявка повинна містити відомості про заявника:

Призвище, ім'я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Читайте також: Славянску предложили возродить содовое производство в индустриальном парке

Заявки приймаються протягом 30 днів із дати публікації оголошення за адресою: 84122, м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, управління економічного та інвестиційного розвитку (каб. 201, 202), або на ел.адресу: econom@slavrada.gov.ua

"Діловий Слов'янськ" проводить опитування серед підприємців та бізнесменів міста . Якщо ви підтримуєте можливість створення у Слов'янську індустріального парку - палець догори, якщо проти - палець донизу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

59
6

Эта запись была размещена в рубрики: