В Донецкой области за месяц на COVID-19 заболели более 12 000 человек

кирилекно

Более 12 000 больных COVID-19 выявлено в Донецкой области за март, что составляет 20% от общего количества больных в регионе с начала пандемии.

Об этом председатель Донецкой облгосадминистрации, руководитель областной военно-гражданской администрации Павел Кириленко сообщил на брифинге в Краматорске 2 апреля.

На сьогодні Донеччина перебуває ще у помаранчевій зоні, але будемо відверті, що ситуація може змінитися. Якщо три дні буде перевищення по трьох основних показниках, то ми увійдемо у червону зону.

Наразі по двох показникам ми перевищуємо - епідпоріг (він у нас становить 150,8 %) та по коефіцієнту виявлення нових випадків захворювання (три дні поспіль в середньому на 3% область перевищує гранично допустимий показник), і по третьому показнику (рівню госпіталізації) фіксуємо вже два дні поспіль перевищення гранично допустимої позначки: 31 березня - на 0,9, а 1 квітня - на 1,6 (тобто рівень госпіталізації зараз становить 61,6 на 100 тисяч населення)», - сказав очільник області.

Читайте также: На Донетчине 16 смертей и 749 новых случаев COVID-19. В Славянской ТГ +62 (на 3 апреля)

Він констатував, що за березень виявлено 12 312 нових хворих – це понад 20 % від загальної кількості хворих за весь час з початку пандемії.

Павло Кириленко в котрий раз закликав не нехтувати протиепідемічними заходами та суворо їх дотримуватися. Маски на обличчі, дотримання соціальної дистанції та особиста гігієна – дієві засоби, щоб вберегти себе та своїх близьких.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: