У Дружківці пройшли урочистості до другої річниці Служби судової охорони

2 квітня, на честь другої річниці Служби судової охорони у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Донецькій області, що знаходиться у Дружківці, пройшли урочисті заходи.

Про це повідомляється на сторінці Територіальне управління Служби Судової Охорони у Донецькій області

Участь у них взяли начальник теруправління полковник Служби Андрій Єпур, його заступники, представники місцевих органів самоврядування, голови судових установ, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, народний депутат та особовий склад.

Під час заходу вручили подяки співробітникам Служби судової охорони Донеччини, а також присвоїли чергові звання.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби Андрій Єпур.

Він нагадав про формування Служби, а також її досягнення, як в межах усієї України, так і в Донецькій області. Особливу подяку висловив тим друзям та партнерам, які весь час існування Служби в регіоні, підтримували теруправління та надавали допомогу в його розбудові.

«4 квітня 2019 року Вища рада правосуддя своїм Рішенням затвердила Положення про Службу судової охорони, чим розпочала створення цього державного органу з правоохоронними функціями. Служба судової охорони формувалася з нуля, тому перші кроки новоствореного колективу, який очолив Голова Служби генерал-майор Валерій Бондар, були сконцентровані на абсолютно всіх сферах майбутньої життєдіяльності.

Сьогодні ми відзначаємо другу річницю Служби судової охорони. Ці два роки стали для Служби судової охорони не тільки роками народження, а й становлення та розвитку! За цей час Служба та й, зокрема, наше теруправління доклало чимало зусиль, аби утвердитися як нова Служба не тільки у державі, а й у Донецькому регіоні», – зазначив Андрій Єпур.

Окрім цього, гостям заходу та особовому складу продемонстрували показові виступи взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: