У Слов’янську відкрили виставку про міський простір майбутнього.


выставка

30 березня на майданчику біля годинника, що на перехресті вулиць Банківська та Шевченка у Слов'янську, відбулось відкриття інформаційно-просвітницької виставки "Міський простір майбутнього" від проекту "Реклама без "хламу".

Мета виставки привернути увагу громади до проблем зовнішнього вигляду архітектури Слов'янська через вплив вивісок, табличок та зовнішньої реклами.

выставка
Центральним елементом виставки є металева конструкція, на якій розміщені фотографії та візуалізації 7 локацій Слов'янська. Це основні пам'ятки архітектури міста у порівнянні різних часових періодів - яким був первинний вигляд будівлі, як він видозмінювався з плином часу і як може виглядати будівля з авторської точки зору архітектора-дизайнера. Також на конструкції розміщені ОК-коди з посиланням на відеоролики проекту.

Читайте также: Проєкт «Прямуємо до успіху» – можливість здобути  нові  навички та знання

Відкриття арт-об'єкту супроводжувалося шедеврами класичної та сучасної музики у виконанні оркестру школи мистецтв м. Слов'янська.

выставка
Інсталяцію відкрила регіональний координатор проекту "Реклама без "хламу" Євгенія Калугіна, виступили представники Слов'янської міської ради, мистецької спільноти міста, а також авторка візуалізацій архітектор-дизайнер Елліна Герасименко.

выст авка
Побачити виставку можна протягом 2 тижнів з 30 березня до 13 квітня 2021 року на майданчику поблизу перехрестя історичних вулиць Банківської та Т.Шевченка.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: