Проєкт «Прямуємо до успіху» – можливість здобути  нові  навички та знання

Минає третій тиждень, як стартував проєкт «Прямуємо до успіху», але вже є перші враження організаторів та учасників. Ця ініціатива реалізовується в Донецькій області громадською організацією «Відкрита економіка» у рамках проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».

«Ми хотіли створити навчальний курс для тих, хто прагне опанувати сучасні інструменти роботи в інтернеті та має намір розширити професійні компетенції. Навчальний курс буде корисний як для власників, керівників, працівників мікро-, малих та середніх підприємств, самозайнятих осіб, так і людей, які знаходяться у пошуку роботи. Усі слухачі отримають актуальні знання та навички, затребувані у роботодавців. З нашого досвіду знаємо, що найбільш зацікавлені в цьому ВПО та особи, що постраждали внаслідок конфлікту на сході країни, які постійно стикаються з викликами місцевого ринку праці. Намагалися, щоб курс був зрозумілим, максимально практичним та нетривалим», – розповідає директор обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

«Особливістю навчальної програми «Прямуємо до успіху» є, по-перше, короткий термін навчання – всього 4 тижні в онлайн-форматі. По-друге, навчальна програма та матеріали були розроблені найкращими фахівцями за принципом «нічого зайвого, тільки головне». Розробка контент-стратегії, основи копірайтингу та SMM, створення, адаптація та візуалізація контенту з урахуванням особливостей соцмереж – це тільки частина того, що буде розглянуто під час навчання. І, по-третє, – фаховий склад тренерів та менторський супровід кожного учасника проєкту», – перелічує родзинки курсу Людмила Степаненко – партнер проекту, директор Міжнародного інституту підприємництва на базі якого відбувається навчання.

Через пандемію зміни відбулися в усіх сферах суспільства, значно збільшилася частка роботи та комунікації саме в онлайн-форматі. Отже, такі спеціальності, як SMM-фахівець або контент-менеджер, уже більше не виглядають, як «сидіти в соцмережах» – вони стають затребуваними професіями на ринку праці.

Залежно від сектору або розміру компанії потребують таких фахівців або бажають, щоб працівники, відповідальні за маркетинг та комунікації, принаймні мали базові знання та навички.

Одна з учасниць першого набору «Прямуємо до успіху»  самозайнята особа з селища Олександро-Калинове Костянтинівського району Світлана Шутова, яка  залюбки ділиться своїми враженнями:

«Я вирощую томати та деякі фрукти, а потім їх в’ялю, роблю пастилу, тощо. Обсяги мого виробництва невеликі і до пандемії я продавала свою продукцію на місцевих ярмарках та виставках; були спроби просувати продукцію через соцмережі, проте це виходило не так ефективно, як хотілося. З початком карантинних обмежень онлайн-торгівля стала чи не єдиним можливим варіантом отримання доходу та виживати. Отже, питання додаткового навчання постало дуже гостро. Випадково від організаторів навчання я дізналася про безкоштовне навчання «Прямуємо до успіху» для тих, хто хоче отримати базові навички з маркетингу.

Маючи нагоду, хочу подякувати тренерам та організаторам проєкту за корисну інформацію, нестандартну подачу матеріалу, наявність підтримки та зворотного зв’язку. Шкода, що я не знала цього раніше. Зараз я планую розширити свою справу – об’єднавшись з такими ж як я, створити сільськогосподарський кооператив. Ці знання та навички вкрай важливі для подальшого просування продукції».

Уміння адаптуватися до змін та навчання впродовж життя – запорука успіху у сучасному світі. Потрібно використовувати всі наявні ресурси для саморозвитку і професійного вдосконалення, навчальний курс «Прямуємо до успіху» дає таку можливість.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: